Kutuyu Genişlet / Daralt Oturum Aç
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Kutuyu Genişlet / Daralt Online

 

 

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Hoşgeldiniz

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Eş Zamanlı Eğitim Detayları

Eş Zamanlı eğitim Uzaktan eğitimin 1/10' u kadardır. 45 Saatlik uzaktan eğitimin 5 saati Eş Zamanlı (Senkron) yani kamera üzerinden eğiticilerin anlatımıyla canlı olarak verilmektedir. Bu derslere katılım ders programında belirtilen gün ve saatlerde yapılmaktadır. Ders programları Bakanlık tarafından onaylandıktan sonra katılımcılara bizim tarafımızdan bildirilmektedir. Bu derslere sadece o ID de yeralan katılımcılar giriş yapabilir. Bir sınıfta yeralan  mevcut öğrenci sayısı maksimum 25 kişi olabilir. Katılımcılar o dersin eğiticisiyle kamera üzerinden eş zamanlı canlı derslerini 1 günde maksimum 3 saati geçmemek şartıyla dersin onaylı eğiticisiyle birlikte 45 dakika ders 15 dakika ara olarak yaparlar.

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Simirna İletişim Bilgileri

Simirna  Akademi İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumu İletişim Bilgileri

ADRES: Tuna Mah. Fatih Cad. No: 91/12 Irmak İş Merkezi Bornova - İZMİR 
TEL: 0 232 469 33 33 - 469 74 74 
Gsm: 0 551 730 0075 - 0544 433 25 47
MAİL: info@idealisgegitim.com.tr
WEB: www.idealisgegitim.com.tr   -   www.simirnaisg.com

 

Uzaktan Eğitim kullanım klavuzu için lütfen tıklayınız.

Uzatan Eğitim Ders Saatlerini Detaylı olarak Görmek için tıklayınız

 

"Uzaktan eğitimde bildirilen sorunlarda geri bildirim süresi 24 saattir."

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Eğitim Detayları, Denetleme ve Kontrol

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİMİZDE 8 GÜN BOYUNCA TAMAMLANMASI BEKLENEN DERS SAATİ 45 SAATTTİR. BU 45 SAATLİK UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNİN 5 SAATİ SENKRON (CANLI) DERSLERDEN OLUŞMAKADIR. CANLI DERSLER EĞİTİCİLERİMİZİN ÖNCEDEN DUYURULMUŞ SAATLERDE BİLGİSAYAR EKRANINDAN DERS SUNUMLARINI ANLATMASI ŞEKLİNDEDİR. KATILIMCI VERİLEN LİNK ÜZERİNDEN DERSE BAĞLANACAK VE SORU VE GÖRÜŞLERİNİ EĞİTİCİ İLE PAYLAŞABİLECEKTİR.

 

45 SAATİN KALAN KISMI ASENKRON (CANSIZ) BÖLÜM OLUP DERS DÖKÜMANLARINDAN OLUŞUR. BU BÖLÜMDE KATILIMCI İSTEDİĞİ SAATLERDE SİSTEME GİREBİLİR VE DERSLERİ TAMAMLAYABİLİR. DAHA ÖNCE GEÇTİĞİ BÖLÜMLERİN İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA TEKRAR ÜZERİNDEN GEÇEBİLİR.

HERBİR DERS ÖNTEST İLE BAŞLAR VE SONTEST İLE BİTER. ÖNTEST KATILIMCININ BİLGİ DÜZEYİNİ ÖLÇMEK İÇİNDİR BU TESTTE BAŞARISIZ OLMANIZ EĞİTİMİN BAŞARISINI ETKİLEMEZ. SONTEST DE AYNI ŞEKİLDE EĞİTİMİN BAŞARISINI ÖLÇMEK İÇİNDİR. KATILIMCI HER DERS İÇİN GEREKLİ SÜREYİ O DERSTE HARCAMADAN VE SON TESTİ ÇÖZMEDEN DERSİ TAMAMLAYAMAZ.

HERBİR DERSTE HARCADIĞINIZ SÜREYİ, SİSTEMDE KALDIĞINIZ TOPLAM SÜREYİ VE SİSTEMİN YÜZDE KAÇINI TAMAMLAMIŞ OLDUĞUNUZU RAPORLAR BÖLÜMÜNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

SİSTEM GİRİŞ ÇIKIŞLARINIZ,  KALDIĞINIZ SÜRE, TAMAMLANAN DERSLER KURUMUZ TARAFINDAN GÜNLÜK OLARAK KONTROL EDİLMEKTE VE RAPORLAR BÖLÜMÜNDE YERALAN RAPORLAMA İŞLEMİYLE EĞİTİM SONUNDA HER BİR KİŞİ İÇİN DETAYLI RAPOR ÇIKARILMAKTADIR.